נכות כללית

השירותים שלנו

סוגי נכות כללית

זכאות לתו נכה

זכאות לתו נכה

חברתנו מתמחה בטיפול בבקשה לתג נכה לרכב כאשר אנו בודקים את הזכאות , מגישים את הבקשה ומטפלים בבקשה באופן מלא. אנו מטפלים בבקשה לתג נכה על בסיס הצלחה כאשר חברתנו מתמחה בתחום זה.

סיעוד

סיעודי "חברת הביטוח הסיעודי דחתה אתכם? תן למשרדנו לבדוק מיצוי זכויותך" משרדנו מייצג ומלווה לקוחות בתביעות סיעוד מול חברות הביטוח. אדם יוגדר כסיעודי כאשר הוא זקוק לסיוע בפעולות היום יומיות, כמו הליכה, אכילה, הלבשה, רחצה ושליטה בסוגרים (כמובן שלא צריך להוכיח את כולם) או כאשר המבוטח מסוגל לבצע את כל הפעולות אבל זקוק להשגחה של אדם אחר. גם צעירים וגם מבוגרים עלולים להגיע למצב סיעודי, אם בעקבות תאונה קשה או מחלה כגון ניוון שרירים, פרקינסון, טרשת נפוצה, אירוע מוחי, אוטיזם ועוד, או בעקבות תהליך הזקנה, כאשר מדובר בחוסר יכולת פיזית לבצע את הפעולות או כאשר מדובר במצב של “תשוש נפש” בעקבות מחלות דמנטיות כגון אלצהיימר או כל מחלה שפוגעת ביכולת השיפוט. חברת הביטוח דחתה לכם את תביעת הסיעוד? אנחנו נדאג שתקבלו את מלוא תגמולי הביטוח המגיעים לכם.  

פטור ממס

אנו פועלים עבור לקוחותינו בטיפול בבקשות לפטור ממס על רקע נכות. הפטור מוענק לשכירים ועצמאיים בעלי נכויות ואנו פועלים לליווי מלא של התהליך כולל הערכה ראשונית והכנה לוועדות על מנת למקסם את האפשרות לקבלת הפטור על רקע הנכות.

תאונות עבודה

תאונות עבודה

חברתנו מעניקה ליווי וסיוע במקרים של פגיעה בעבודה כולל סיוע במילוי הטפסים , הכנת התיק לוועדה רפואית והכוונה בטרם הוועדה כאשר במסגרת השירות אנו מלווים את הלקוח עד תום התהליך.

קבלת עזרה פיזית מביטוח לאומי

חברנו עוזרת במקרים המתאימים לעזרה של עובד מביטוח לאומי

דילוג לתוכן